Přijmout
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
Find a Table
On-line reservations Restu.cz
Reviews and ratings Hele.cz
čeština english

Babiččina zahrada

Když se řekne slovo babička, okamžitě se nám vybaví klenot české literatury, román od Boženy Němcové Babička, který byl současní snad každého z nás. Babička byla laskavá, moudrá, pokorná žena, která si svou moudrostí získala srdce všech a to nejen své rodiny, ale i vesnice a vrchnosti. Každou návštěvu vítala čerstvě upečeným chlebem a svým úsměvem rozdávala teplo a slunce do duší dětí i dospělých. Přesně taková je naše babička,ale přece jen trošku jiná. Babička procestovala svět a snažila se pro svou rodinu a vnoučátka přivést to nejlepší z každého kraje, jenž jí bylo nejmilejší a o čem věděla, že pomůže uzdravit tělo i mysl. Jako moudrá žena vidí co děláme za chyby a proto se snaží, abychom se myslí i srdcem vždy vraceli k přírodě stejně jako k rodině.

Zastavte se na chvilku u babičky na zahradě a na statku, dejte si polévku, která vás postaví na nohy a pochutnejte si na výborných babiččiných dobrotách. Nechte se hřejivě konejšit vůní chleba, domova a bylinek, nechte si pohladit tělo i mysl terapií, kterou babička přivezla ze svých cest. Babička Vám pomůže se navrátit k sobě i přírodě a postará se o to, aby v srdci bylo stejně útulno jako u ní na zahradě.

 

Fotogalerie »

 
Copyright © 2019 Restaurace Babiččina zahrada
© redakční systém Kompletweb, © design Neofema, s.r.o.
V Pruhonicich sledujte ukazatele na sloupech
Restaurace Babiččina zahrada, Tovární 536, 252 43 Průhonice