Souhlasím
Tento web využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Kliknutím dáváte souhlas s jejich použitím. Více informací o podmínkách využívání cookies v sekci Kontakt. 
<>
čeština english
Rezervovat On-line rezervace Restu.cz
Recenze a hodnocení Hele.cz

Pro firmy

Cukroví

Výroba dortu 850 Kč / 1 kg

Vánoční cukroví 850 Kč / 1 kg

Nabíjecí stanice pro elektromobily

Našim hostům nabízíme možnost využít dobíjecí stanice od značky Tesla pro elektromobily zdarma.

Pokoje

Nechte se hýčkat jako u babičky, jste-li po uvolňující terapii, po úžasném obědu nebo večeři v Babiččině Zahradě nebo po výletní cestě z Průhonického parku. Máme pro Vás sedm vzdušných dvoulůžkových pokojů s dotykem levandule ze zahrádky naší babičky. Každý pokojík má k dispozici sprchu, báječný výhled na zahrádku a na ohromující západ slunce, nebo do tichého nádvoří. Fotogragie pokojů můžete najít v naší fotogalerii.

Volné termíny a ceny jsou na vyžádání na tel. 272 659 676, na e-mailové adrese terapie@babiccinaterapie.cz nebo http://babiccinaterapie.cz/cs/kontakt/ .

Akce

Vzhledem k tomu, že se nacházíme v Průhonicích u Prahy, věříme, že pro mnoho z Vás bude Babiččina Zahrada strategickým místem např. pro teambulding, společenskou akci, školení a jiné příležitosti. Máme pro Vás úžasný prostor o velikosti 154 m² s denním světlem pro akce do 70-80 lidí. Pomocí závěsu se dá prostor zmenšit a zútulnit pro menší akce. K dispozici je WI-FI připojení a vlastní sociální zařízení. Sál je plně klimatizován. AV zařízení poskytneme podle vašich potřeb. Na míru pro Vás vytvoříme bufetové nebo ala carte menu a zároveň nabídneme moznost coffee breaku.

U nás můžete uspořádat:

Cena pronájmu prostoru

Cena pronájmu dohodou, finální cena se kalkuluje na základě celkového rozsahu plánované akce.

Rádi Vám prostor kdykoliv ukážeme a probereme různé možnosti.  Kontaktujte nás na tel. 774 864 467, office@babiccinazahrada.cz nebo https://babiccinazahrada.cz/cs/kontakt/ .

 

Pro Firmy

Teamová zábava:

- jóga, tanec, pilates

- relaxační masáže

- v létě grilování a piknik v bylinné zahradě

- v zimě bylinné koupele, hřejivé procedury (medová, čokoládová, lávové kameny...)

Copyright © 2019 Restaurace Babiččina zahrada
© redakční systém Kompletweb, © design Neofema, s.r.o.
V Pruhonicich sledujte
ukazatele na sloupech
Restaurace Babiččina zahrada, Tovární 536, 252 43 Průhonice